Türkçe İngilizce

Web Sitesi Gizlilik İlkeleri

STEP GRUP ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırmaz.

STEP GRUP ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

• Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek

• Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek

Kişisel bilgilere sadece yetkili STEP GRUP ve Ekip Bilişim Hizmetleri - (Sema Timur) üst düzey yetkilileri ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan teknik yetkilimiz erişebilirler.

STEP GRUP ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.) web sitesini iyileştirmek ve genel olarak ziyaretçiler (tüketiciler) hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kendi iç çalışmalarında kullanır. Üçüncü kişilere hiçbir şekilde açıklanmaz ve paylaşılmaz.

STEP GRUP, sitesindeki bağlantılar aracılığı ile gideceğiniz diğer sitelerin, STEP GRUP Gizlilik İlkelerine uyacaklarını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.


Saygılarımızla

STEP GRUP

 

 

ANKARA GENEL MÜDÜRLÜK
+90 312 447 37 11

MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
+90 212 466 44 31
info@stepgroup.com
Güvenli hayata
STEP
ile başlayın...