Türkçe İngilizce

Web Sitesi Kullanım Koşulları

www.stepgrup.com alan adı altında yayımlanan STEP GRUP firması Resmi Web Sitesi altında yayımlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, STEP GRUP firması ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur 'a aittir. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak , ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

STEP GRUP firmasının sitesindeki bağlantılar sizi STEP GRUP Resmi Web Sitesi ağının dışına götürebilir. STEP GRUP ve Ekip Bilişim Hizmetleri bu sitelerin içeriği, doğruluğu ve işlevi ile ilgili olarak, hiçbir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde ve kolaylıklar sağlamak amacıyla sunulmaktadır.

STEP GRUP, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. STEP GRUP, veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. STEP GRUP ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten STEP GRUP ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla STEP GRUP firmasına ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, şikayet, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca STEP GRUP ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur 'un mülkiyetine geçer. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, STEP GRUP firmasının Resmi Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından STEP GRUP firması yetkilileri ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur sorumlu tutulamaz.


Saygılarımızla

STEP GRUP

 

 

ANKARA GENEL MÜDÜRLÜK
+90 312 447 37 11

MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
+90 212 466 44 31
info@stepgroup.com
Güvenli hayata
STEP
ile başlayın...